Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 została zakończona

Rozpoczęcie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 1 września o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej w Liceum ALA przy ul. Robotniczej 36-38.

Szkoła organizuje także obóz integracyjny dla uczniów pierwszej klasy. Wyjazd odbędzie się w terminie 1 września do 3 września do Schroniska Turystycznego "Orzeł" w Sokolcu.

Obowiązkowym elementem wzięcia udziału w obozie jest deklaracja chęci wzięcia udziału w wyjeździe oraz informacja o diecie dziecka, którą preferuje podczas wyjazdu (te informacje proszę przesłać mailem do pani Marty Lewandowskiej marta.lewandowska@teo.org.pl najpóźniej do poniedziałku 30 sierpnia).

Drugim obowiązkowym krokiem jest wypełnienie załączonej "Zgody na wyjazd ucznia ALA". Zgodę należy dostarczyć 1 września przed rozpoczęciem roku o godzinie 9.30 w sali gimnastycznej.
Płatności w wysokości 150 zł należy dokonać przelewem na numer konta: Santander 48 1090 2402 0000 0001 0220 3587 (w tytule imię i nazwisko dziecka) do wtorku (31.08) lub przynieść w gotówce razem ze zgodą na wyjazd. Resztę kosztów wyjazdu pokrywa szkoła.

Podczas wyjazdu odbywać się będą bloki warsztatowe integrujące grupę oraz wprowadzające w sposób funkcjonowania szkoły. Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) są zapewnione. Uczniowie na czas wyjazdu zostaną także objęci ubezpieczeniem NWW. Wyjazd nastąpi po rozpoczęciu roku szkolnego ze szkoły, 1 września o 11.30 a powrót 3 września na teren szkoły pomiędzy 12 a 13.

Lista potrzebnych rzeczy na wyjeździe:
- ciepłe ubrania
- latarka
- ewentualne dodatkowe wyżywienie (woda, przekąski - można nabyć w schronisku)

Załączam harmonogram

- 9.30 przyniesienie zgód na wyjazd (sala gimnastyczna)
- 10.00 rozpoczęcie roku szkolnego
- po rozpoczęciu ok 10.30/11 nastąpi pisanie poziomujących testów językowych, związane z ustaleniem zapotrzebowania na dane grupy językowe
- 11.30 wyjazd ze szkoły do Sokolca

- śniadanie w Sokolcu
- wyjazd z Sokolca ok 10
- powrót do szkoły ok 12-13 (stąd można odebrać dzieci)